Wsparcie IT

SSI - Scuba Schools International jest działającą na całym świecie spółką zależną HEAD Sporting Goods Group i wiodącą organizacją szkoleniową w zakresie nurkowania i sportów wodnych. Jako uznana za najbardziej innowacyjną marka, SSI opracowuje nowoczesne koncepcje i standardy nauczania, a także odpowiednie cyfrowe materiały dydaktyczne dla entuzjastów sportów wodnych (pływanie, snorkeling, freediving, nurkowanie).

Kontynuujemy rozwój naszej siedziby głównej w Wendelstein, w regionie metropolitalnym Norymbergi, i poszukujemy osoby na stanowisko IT-Support.

Zakres obowiązków

  • Przetwarzanie wniosków o wsparcie na pierwszym i drugim poziomie wsparcia
  • Analiza i ustalanie priorytetów zgłoszeń z globalnych centrów usług, centrów szkoleniowych i klientów.
  • Współpraca z zespołem IT w celu znalezienia rozwiązań i efektywnego przetwarzania zgłoszeń.
  • Udzielanie odpowiedzi i rozwiązań na pytania i problemy techniczne
  • Dokumentowanie zgłoszeń do pomocy technicznej i tworzenie raportów w celu rozwiązywania problemów

Wymagania dla kandydatów

  • Zainteresowanie i podstawowa wiedza w dziedzinie IT
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i orientacja na klienta
  • Umiejętności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Duch pracy zespołowej i umiejętność pracy w globalnym zespole
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; inne języki będą dodatkowym atutem
  • Zainteresowanie nurkowaniem to zaleta, ale nie jest wymagana

Oferujemy

  • Odpowiedzialne i zróżnicowane stanowisko z odpowiednim wynagrodzeniem w innowacyjnej firmie
  • Przyjemna atmosfera pracy w dynamicznym środowisku z płaską hierarchią
  • Przestrzeń dla kreatywności i niezależnej pracy
  • Możliwości rozwoju osobistego i zawodowego
  • Pokrycie kosztów biletów transportu publicznego do miejsca pracy
  • Elastyczność w kształtowaniu umowy o pracę (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin). Opcja biura domowego lub nowoczesnego miejsca pracy w Wendelstein, w regionie metropolitalnym Norymbergi.

Czy wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie? W takim razie prześlij swoje kompletne dokumenty aplikacyjne (list motywacyjny, CV, referencje, oczekiwania dotyczące wynagrodzenia) pocztą elektroniczną na adres: guido.waetzig@diveSSI.com. Z niecierpliwością czekamy, aby Cię poznać!

SSI International GmbH

z.Hd. Guido Wätzig

Johann-Höllfritsch-Str. 6

90530 Wendelstein

Tel.: +49 (0) 9129 90 99 38 0

Fax: +49 (0) 9129 90 99 38 50

E-Mail: guido.waetzig@diveSSI.com

Uwagi:

Dokumenty aplikacyjne w formie elektronicznej są mile widziane. Aplikacje w formie papierowej nie będą zwracane i zostaną zniszczone po zakończeniu procesu aplikacyjnego zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych.

Dla lepszej czytelności w ogłoszeniu o pracę wybrano formę męską, ale informacje odnoszą się do przedstawicieli wszystkich płci.